Наші класи


Молодша школа


1-Б клас

/Files/images/sQGDSnksCMM.jpg

1-В клас

/Files/images/DSC_3469.JPG

3-Б клас

/Files/images/DSCN3343.JPG

Класний керівник: Овчинникова Олена Віталіївна

У 3 – В класі навчаються 21 учень, з них 10 хлопчиків і 11 дівчаток.

Діти енергійні, жваві, люблять подорожувати. Учні цінують чесність, правдивість, щире відношення до них з боку дорослих. Діти ставляться одне до одного зі взаємоповагою, допомагають однокласникам у будь-яких ситуаціях, між школярами нема вагомих суперечок, панує доброзичливість і культура поведінки. Але інколи виникають непередбачувані ситуації, як результат того, що більшість учнів мають виражений холеричний темперамент.


Старша школа


7-А клас

/Files/images/свято першого дзвоника 7-а 006.JPG

В нашому класі навчаються дуже талановиті і розумні діти 11 хлопчиків та 17 дівчаток.

Жодне свято не обходиться без наших співачок – Корнійчук Дар’ї та Балтіної Вікторії. Багато дітей обдаровані художніми талантами. Це Борисова Евеліна, Балтіна Вікторія, Москалик Кароліна, Соломонюк Ольга, Твердомед Марія, Кириченко Радміла, Магурян Владислав, Новікова Дарія.

Ці діти постійно приймають участь у конкурсах на кращий малюнок. Прекрасно співає і танцює талановита і дуже вихована Вигорніцька Олександра. Не пропускає жодного тренування з боксу майбутній чемпіон України – Сєдов Данило. Резніков Данило,Борисов Денис і Хохлов Олександр відстоюють честь школи у змаганнях по футболу.

Є у нас і музиканти. Магурян Владислав грає на фортепіано, а Ольга Соломонюк - на віолончелі.

Наші діти вивчають дві іноземні мови в школі, а саме – російську і англійську, але Борисов Денис, Борисова Евеліна, Магурян Владислав, Твердомед Марія, Вигорніцька Олександра, Кириченко Радміла – ще й третю: німецьку, а Твердомед Марія – навіть четверту : польську.

Найкращі учні нашого класу – це Кириченко Радміла і Борисов Денис. Це діти, які обдаровані всебічно. І з математичних предметів, і з філологічних показують найвищі результати.

В цьому році честь школи захищала Кириченко Радміла, яка зайняла 1 місце в другому етапі і 2 місце в третьому етапі всеукраїнської олімпіади з математики( Підготувала Тихоненко Наталія Вікторівна.)

8-Б клас

/Files/images/BjGWMN5muTA.jpg

У класі навчається 25 учнівз них 15 дівчат і 10 хлопців.

Колектив класу діяльний, живий, енергійний. Стосунки у класі товариські, толерантні, приятельські.Більшість учнів класу відвідують гуртки різні секції, музичну школу..Учні класу неодноразово брали та беруть участь в позакласній роботі (виховні заходи, свята, вистави).

Клас дружний та згуртований.

Учні беруть активну участь у житті та самоврядуванні школи.

Клас неодноразово займав призові місця у рейтинзі школи, 2014-2015 н.р.клас посів І місце.

9-Б клас

/Files/images/11.jpg

У 9-Б навчається 28 учнів: 11 хлопців і 11 дівчат.

За підсумками І-го семестру навчального року успішність складає: Високий рівень –2 учня (Нерощин Володимир, Тістол Владислава);

Достатній та середній рівень – 14 учнів; Початковий рівень – 6 учнів.

Колектив класу дiяльний, живий, енергiйний, об'єднаний спільними інтересами, хоча спостерігається поділ учнів на мікрогрупи за статтю та власними уподобаннями. Іноді між дітьми не вистачає повного порозуміння, у стосунках недостатньо галантності, терпимості до помилок однокласників. Не всі учні проявляють стриманість у стосунках зі старшими, вчителями.

Дев'ятикласники проявляють високу активність у позаурочній діяльності, у всіх класних і загальношкільних заходах часто посідають призові місця, чотири роки поспіль займали перше місце у шкільній рейтинговій таблиці. У деяких учнів яскраво виражені здібності в області хореографії (Нерощин Володимир), живопису (Ярова Анастасія, Лещенко Ємілія), театрального мистецтва (Петриченко Інна, Коваленко Лілія, Головко Катерина, Дучко Кирило, Яроха Богдан, Колесник Тетяна, Тістол Владислава, Бердій Назар, Здоренко Єлизавета, Лещенко Ємілія), спорту (Духлій Владислав, Лупич Максим, Нерощин Володимир, Харченко Олександр).

За час роботи з класом налагоджений постійний контакт з батьками, які беруть активну участь у підготовці та проведенні класних та позакласних заходах, надають фінансову допомогу в ремонті школи та обладнанні кабінету.

11 клас

/Files/images/15.jpg

В класі навчається 25 учнів. З них 20 дівчат та 5 хлопців.

Класний керівник Загура Сергій Васильович. Середній бал класу 8.33.

Учні класу беруть активну участь у житті школи. Організовують свята.

Старостою та президентом школи є- Кулікова Карина.

Є учні що займають призові місця з олімпіад та МАНу, творчих виступах, художніх та образотворчих виставках.

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.